İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

27.02.2017 Besëlidhja Lezhë 13:00 Burreli
  • Besëlidhja Lezhë-Burreli takım karşılaştırması
  • Besëlidhja Lezhë-Burreli arasındaki maçlar
27.02.2017 Tomori Berat 13:00 Dinamo Tirana
  • Tomori Berat-Dinamo Tirana takım karşılaştırması
  • Tomori Berat-Dinamo Tirana arasındaki maçlar
04.03.2017 Tërbuni Pukë 14:00 Mamurrasi
  • Tërbuni Pukë-Mamurrasi takım karşılaştırması
  • Tërbuni Pukë-Mamurrasi arasındaki maçlar
04.03.2017 Elbasani 14:00 Tomori Berat
  • Elbasani-Tomori Berat takım karşılaştırması
  • Elbasani-Tomori Berat arasındaki maçlar
04.03.2017 Lushnja 14:00 Pogradeci
  • Lushnja-Pogradeci takım karşılaştırması
  • Lushnja-Pogradeci arasındaki maçlar
04.03.2017 Bylis Ballsh 14:00 Apolonia Fier
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier takım karşılaştırması
  • Bylis Ballsh-Apolonia Fier arasındaki maçlar
04.03.2017 Shkumbini Peqin 14:00 Sopoti Librazhd
  • Shkumbini Peqin-Sopoti Librazhd takım karşılaştırması
  • Shkumbini Peqin-Sopoti Librazhd arasındaki maçlar
04.03.2017 Iliria Fushë-Krujë 14:00 Erzeni Shijak
  • Iliria Fushë-Krujë-Erzeni Shijak takım karşılaştırması
  • Iliria Fushë-Krujë-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
04.03.2017 Burreli 14:00 Kamza
  • Burreli-Kamza takım karşılaştırması
  • Burreli-Kamza arasındaki maçlar
04.03.2017 Shënkolli 14:00 Besëlidhja Lezhë
  • Shënkolli-Besëlidhja Lezhë takım karşılaştırması
  • Shënkolli-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
25.02.2017 Kastrioti Krujë 3 - 0 Shënkolli
  • Kastrioti Krujë-Shënkolli maçı istatistikleri
  • Kastrioti Krujë-Shënkolli arasındaki maçlar
25.02.2017 Turbina Cërrik 2 - 1 Shkumbini Peqin
  • Turbina Cërrik-Shkumbini Peqin maçı istatistikleri
  • Turbina Cërrik-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
25.02.2017 Erzeni Shijak 2 - 1 Tërbuni Pukë
  • Erzeni Shijak-Tërbuni Pukë maçı istatistikleri
  • Erzeni Shijak-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
25.02.2017 Kamza 1 - 0 Iliria Fushë-Krujë
  • Kamza-Iliria Fushë-Krujë maçı istatistikleri
  • Kamza-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
25.02.2017 Pogradeci 2 - 1 Elbasani
  • Pogradeci-Elbasani maçı istatistikleri
  • Pogradeci-Elbasani arasındaki maçlar
25.02.2017 Apolonia Fier 0 - 2 Lushnja
  • Apolonia Fier-Lushnja maçı istatistikleri
  • Apolonia Fier-Lushnja arasındaki maçlar
25.02.2017 Mamurrasi 0 - 0 Besa Kavajë
  • Mamurrasi-Besa Kavajë maçı istatistikleri
  • Mamurrasi-Besa Kavajë arasındaki maçlar
24.02.2017 Sopoti Librazhd 0 - 3 Bylis Ballsh
  • Sopoti Librazhd-Bylis Ballsh maçı istatistikleri
  • Sopoti Librazhd-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
19.02.2017 Kamza 0 - 0 Besëlidhja Lezhë
  • Kamza-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Kamza-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
18.02.2017 Burreli 1 - 3 Kastrioti Krujë
  • Burreli-Kastrioti Krujë maçı istatistikleri
  • Burreli-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Kamza 17 15 1 1 24 6 +18 46
2 Erzeni Shijak 17 11 1 5 29 13 +16 34
3 Besëlidhja Lezhë 16 9 6 1 21 9 +12 33
4 Burreli 16 7 4 5 16 13 +3 25
5 Shënkolli 17 7 2 8 15 20 -5 23
6 Kastrioti Krujë 17 4 7 6 17 14 +3 19
7 Besa Kavajë 17 5 3 9 10 17 -7 18
8 Mamurrasi 17 3 5 9 12 24 -12 14
9 Iliria Fushë-Krujë 17 3 5 9 11 23 -12 14
10 Tërbuni Pukë 17 1 4 12 5 21 -16 7
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Kamza 6 4 1 1 7 1 13
  • G
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Besëlidhja Lezhë 6 3 3 0 8 3 12
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
  • B
3 Erzeni Shijak 6 4 0 2 8 4 12
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
4 Shënkolli 6 3 0 3 4 9 9
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
5 Besa Kavajë 6 2 2 2 4 4 8
  • M
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
6 Iliria Fushë-Krujë 6 2 2 2 6 7 8
  • B
  • G
  • M
  • B
  • G
  • M
7 Kastrioti Krujë 6 2 1 3 9 8 7
  • B
  • M
  • B
  • M
  • G
  • G
8 Burreli 6 2 1 3 5 8 7
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
9 Tërbuni Pukë 6 1 1 4 3 6 4
  • M
  • G
  • M
  • B
  • M
  • M
10 Mamurrasi 6 0 3 3 3 8 3
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Kamza 9 8 1 0 12 2 25 8 7 0 1 12 4 21
2 Erzeni Shijak 9 8 0 1 20 5 24 8 3 1 4 9 8 10
3 Besëlidhja Lezhë 8 4 3 1 11 5 15 8 5 3 0 10 4 18
4 Burreli 8 6 1 1 13 6 19 8 1 3 4 3 7 6
5 Shënkolli 8 7 0 1 11 3 21 9 0 2 7 4 17 2
6 Kastrioti Krujë 9 3 3 3 9 4 12 8 1 4 3 8 10 7
7 Besa Kavajë 8 4 1 3 7 7 13 9 1 2 6 3 10 5
8 Mamurrasi 9 3 3 3 9 9 12 8 0 2 6 3 15 2
9 Iliria Fushë-Krujë 8 1 4 3 5 8 7 9 2 1 6 6 15 7
10 Tërbuni Pukë 8 1 3 4 4 10 6 9 0 1 8 1 11 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Erzeni Shijak 17 1 4 4 4 2 2 0 0 0 2.47
2 Mamurrasi 17 3 2 4 7 0 1 0 0 0 2.12
3 Shënkolli 17 1 5 4 6 1 0 0 0 0 2.06
4 Iliria Fushë-Krujë 17 2 6 4 2 1 2 0 0 0 2.00
5 Besëlidhja Lezhë 16 3 2 8 1 1 1 0 0 0 1.88
6 Kastrioti Krujë 17 4 3 4 4 2 0 0 0 0 1.82
7 Burreli 16 1 7 5 1 1 1 0 0 0 1.81
8 Kamza 17 1 9 1 5 1 0 0 0 0 1.76
9 Besa Kavajë 17 2 5 8 2 0 0 0 0 0 1.59
10 Tërbuni Pukë 17 4 7 2 2 1 1 0 0 0 1.53

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Lushnja 17 12 5 0 31 11 +20 41
2 Bylis Ballsh 17 10 5 2 22 10 +12 35
3 Pogradeci 17 7 5 5 20 16 +4 26
4 Apolonia Fier 17 6 4 7 19 19 +0 22
5 Tomori Berat 16 6 4 6 10 10 +0 22
6 Shkumbini Peqin 17 7 0 10 10 18 -8 21
7 Turbina Cërrik 17 5 3 9 15 20 -5 18
8 Dinamo Tirana 16 4 5 7 11 11 +0 17
9 Sopoti Librazhd 17 2 9 6 17 26 -9 15
10 Elbasani 17 3 4 10 14 28 -14 13
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Bylis Ballsh 6 5 1 0 12 3 16
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
2 Pogradeci 6 5 1 0 11 3 16
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
3 Lushnja 6 4 2 0 10 2 14
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
4 Turbina Cërrik 6 3 1 2 6 6 10
  • M
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Apolonia Fier 6 3 0 3 6 7 9
  • G
  • G
  • M
  • M
  • G
  • M
6 Dinamo Tirana 6 2 1 3 7 6 7
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
  • M
7 Sopoti Librazhd 6 1 3 2 4 10 6
  • B
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
8 Tomori Berat 6 1 1 4 2 7 4
  • M
  • B
  • M
  • M
  • G
  • M
9 Shkumbini Peqin 6 1 0 5 3 9 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
10 Elbasani 6 0 1 5 6 13 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Lushnja 8 7 1 0 14 3 22 9 5 4 0 17 8 19
2 Bylis Ballsh 8 5 3 0 10 4 18 9 5 2 2 12 6 17
3 Pogradeci 9 5 2 2 12 7 17 8 2 3 3 8 9 9
4 Apolonia Fier 9 3 3 3 12 12 12 8 3 1 4 7 7 10
5 Tomori Berat 8 5 2 1 8 2 17 8 1 2 5 2 8 5
6 Shkumbini Peqin 8 6 0 2 8 5 18 9 1 0 8 2 13 3
7 Turbina Cërrik 9 4 1 4 10 9 13 8 1 2 5 5 11 5
8 Dinamo Tirana 8 1 4 3 2 3 7 8 3 1 4 9 8 10
9 Sopoti Librazhd 9 2 5 2 12 13 11 8 0 4 4 5 13 4
10 Elbasani 8 2 1 5 8 15 7 9 1 3 5 6 13 6
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Sopoti Librazhd 17 2 2 5 2 5 1 0 0 0 2.53
2 Lushnja 17 1 5 4 2 3 1 1 0 0 2.47
3 Elbasani 17 2 3 2 6 3 1 0 0 0 2.47
4 Apolonia Fier 17 1 6 3 3 3 1 0 0 0 2.24
5 Pogradeci 17 2 6 2 4 2 0 1 0 0 2.12
6 Turbina Cërrik 17 1 6 3 5 2 0 0 0 0 2.06
7 Bylis Ballsh 17 3 2 6 6 0 0 0 0 0 1.88
8 Shkumbini Peqin 17 0 9 5 3 0 0 0 0 0 1.65
9 Dinamo Tirana 16 4 7 2 1 2 0 0 0 0 1.38
10 Tomori Berat 16 2 8 6 0 0 0 0 0 0 1.25