Günün Maçları

Arnavutluk - 1. Ligi
Kamza 14:30 Lushnja Kamza - Lushnja takım karşılaştırması ve bahis analizi Kamza - Lushnja arasındaki maçlar
Cezayir - 1. Ligi
USM El Harrach 15:00 CS Constantine USM El Harrach - CS Constantine takım karşılaştırması ve bahis analizi USM El Harrach - CS Constantine arasındaki maçlar
Angola - Campionato Nacional
ASA 14:00 Desportivo Huíla ASA - Desportivo Huíla takım karşılaştırması ve bahis analizi ASA - Desportivo Huíla arasındaki maçlar
Interclube 14:00 Sagrada Esperança Interclube - Sagrada Esperança takım karşılaştırması ve bahis analizi Interclube - Sagrada Esperança arasındaki maçlar
Progresso 14:00 Petro de Luanda Progresso - Petro de Luanda takım karşılaştırması ve bahis analizi Progresso - Petro de Luanda arasındaki maçlar
Kabuscorp 14:00 Académica do Lobito Kabuscorp - Académica do Lobito takım karşılaştırması ve bahis analizi Kabuscorp - Académica do Lobito arasındaki maçlar
Recreativo do Libolo 14:00 Santa Rita Recreativo do Libolo - Santa Rita takım karşılaştırması ve bahis analizi Recreativo do Libolo - Santa Rita arasındaki maçlar
Recreativo da Caála 14:00 1º de Maio Recreativo da Caála - 1º de Maio takım karşılaştırması ve bahis analizi Recreativo da Caála - 1º de Maio arasındaki maçlar
Progresso Lunda Sul 14:00 Onze Bravos Progresso Lunda Sul - Onze Bravos takım karşılaştırması ve bahis analizi Progresso Lunda Sul - Onze Bravos arasındaki maçlar
Desportivo JGM 14:00 1º de Agosto Desportivo JGM - 1º de Agosto takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo JGM - 1º de Agosto arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
Aldosivi 22:00 Independiente Aldosivi - Independiente takım karşılaştırması ve bahis analizi Aldosivi - Independiente arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
San Miguel 18:30 Argentino Quilmes San Miguel - Argentino Quilmes takım karşılaştırması ve bahis analizi San Miguel - Argentino Quilmes arasındaki maçlar
San Martín Burzaco 18:30 Sportivo Italiano San Martín Burzaco - Sportivo Italiano takım karşılaştırması ve bahis analizi San Martín Burzaco - Sportivo Italiano arasındaki maçlar
Berazategui 18:30 Deportivo Laferrere Berazategui - Deportivo Laferrere takım karşılaştırması ve bahis analizi Berazategui - Deportivo Laferrere arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
Liniers 18:30 Lugano Liniers - Lugano takım karşılaştırması ve bahis analizi Liniers - Lugano arasındaki maçlar
Arjantin - Copa Argentina
MS Velez Sarsfield 1 - 0 Leandro Nicéforo Alem Velez Sarsfield - Leandro Nicéforo Alem takım karşılaştırması ve bahis analizi Velez Sarsfield - Leandro Nicéforo Alem arasındaki maçlar
Arjantin - Reserve League
Colón Res. 13:00 Gimnasia Esgrima Res. Colón Res. - Gimnasia Esgrima Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Colón Res. - Gimnasia Esgrima Res. arasındaki maçlar
Banfield Res. 13:00 Temperley Res. Banfield Res. - Temperley Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Banfield Res. - Temperley Res. arasındaki maçlar
Avustralya - National Premier League
Tilford Zebras 10:00 Kingborough Lions Tilford Zebras - Kingborough Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Tilford Zebras - Kingborough Lions arasındaki maçlar
Bentleigh Greens 10:15 North Geelong Warriors Bentleigh Greens - North Geelong Warriors takım karşılaştırması ve bahis analizi Bentleigh Greens - North Geelong Warriors arasındaki maçlar
Pascoe Vale 10:15 Melbourne Knights Pascoe Vale - Melbourne Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Pascoe Vale - Melbourne Knights arasındaki maçlar
Adelaide Comets 10:30 Para Hills Knights Adelaide Comets - Para Hills Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Comets - Para Hills Knights arasındaki maçlar
Avustralya - State Leagues
Richmond 10:30 Melbourne City U21 Richmond - Melbourne City U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Richmond - Melbourne City U21 arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Capital League 1
North Star 10:30 Moggill North Star - Moggill takım karşılaştırması ve bahis analizi North Star - Moggill arasındaki maçlar
Brisbane Knights 10:30 Taringa Rovers Brisbane Knights - Taringa Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Brisbane Knights - Taringa Rovers arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Reserves Premier League
Peninsula Power Res. 10:30 Eastern Suburbs Res. Peninsula Power Res. - Eastern Suburbs Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Peninsula Power Res. - Eastern Suburbs Res. arasındaki maçlar
Avustralya - South Australia Reserves Premier League
Adelaide Comets Res. 00:00 Para Hills Knights Res. Adelaide Comets Res. - Para Hills Knights Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Comets Res. - Para Hills Knights Res. arasındaki maçlar
Avusturya - Red Zac 1. Ligi
Blau-Weiß Linz 17:30 Liefering Blau-Weiß Linz - Liefering takım karşılaştırması ve bahis analizi Blau-Weiß Linz - Liefering arasındaki maçlar
Wattens 17:30 Austria Lustenau Wattens - Austria Lustenau takım karşılaştırması ve bahis analizi Wattens - Austria Lustenau arasındaki maçlar
Horn 17:30 LASK Linz Horn - LASK Linz takım karşılaştırması ve bahis analizi Horn - LASK Linz arasındaki maçlar
FAC Team für Wien 17:30 Kapfenberg FAC Team für Wien - Kapfenberg takım karşılaştırması ve bahis analizi FAC Team für Wien - Kapfenberg arasındaki maçlar
Wiener Neustadt 17:30 Wacker Innsbruck Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
St. Pölten II 16:30 Ritzing St. Pölten II - Ritzing takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Pölten II - Ritzing arasındaki maçlar
Rapid Wien II 16:30 Traiskirchen Rapid Wien II - Traiskirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Rapid Wien II - Traiskirchen arasındaki maçlar
Neusiedl 16:30 Amstetten Neusiedl - Amstetten takım karşılaştırması ve bahis analizi Neusiedl - Amstetten arasındaki maçlar
Schwechat 16:30 Parndorf Schwechat - Parndorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Schwechat - Parndorf arasındaki maçlar
Admira II 16:30 Austria Wien II Admira II - Austria Wien II takım karşılaştırması ve bahis analizi Admira II - Austria Wien II arasındaki maçlar
Hartberg 17:00 Vorwärts Steyr Hartberg - Vorwärts Steyr takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartberg - Vorwärts Steyr arasındaki maçlar
Gleisdorf 17:00 Wolfsberg Gleisdorf - Wolfsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Gleisdorf - Wolfsberg arasındaki maçlar
Rheindorf Altach II 17:00 Grödig Rheindorf Altach II - Grödig takım karşılaştırması ve bahis analizi Rheindorf Altach II - Grödig arasındaki maçlar
Grieskirchen 17:00 Austria Klagenfurt Grieskirchen - Austria Klagenfurt takım karşılaştırması ve bahis analizi Grieskirchen - Austria Klagenfurt arasındaki maçlar
Weiz 17:00 Deutschlandsberger SC Weiz - Deutschlandsberger SC takım karşılaştırması ve bahis analizi Weiz - Deutschlandsberger SC arasındaki maçlar
Kalsdorf 17:00 Allerheiligen Kalsdorf - Allerheiligen takım karşılaştırması ve bahis analizi Kalsdorf - Allerheiligen arasındaki maçlar
Lafnitz 17:00 Pasching Lafnitz - Pasching takım karşılaştırması ve bahis analizi Lafnitz - Pasching arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
WAC / St. Andrä II 16:30 SAK Klagenfurt WAC / St. Andrä II - SAK Klagenfurt takım karşılaştırması ve bahis analizi WAC / St. Andrä II - SAK Klagenfurt arasındaki maçlar
Treibach 16:30 Völkermarkt Treibach - Völkermarkt takım karşılaştırması ve bahis analizi Treibach - Völkermarkt arasındaki maçlar
Bad Schallerbach 17:00 Union Perg Bad Schallerbach - Union Perg takım karşılaştırması ve bahis analizi Bad Schallerbach - Union Perg arasındaki maçlar
Gnas 17:00 Bruck Gnas - Bruck takım karşılaştırması ve bahis analizi Gnas - Bruck arasındaki maçlar
Frohnleiten 17:00 Leoben Frohnleiten - Leoben takım karşılaştırması ve bahis analizi Frohnleiten - Leoben arasındaki maçlar
Fürstenfeld 17:00 Kapfenberger SV II Fürstenfeld - Kapfenberger SV II takım karşılaştırması ve bahis analizi Fürstenfeld - Kapfenberger SV II arasındaki maçlar
Mettersdorf 17:00 Pöllau Mettersdorf - Pöllau takım karşılaştırması ve bahis analizi Mettersdorf - Pöllau arasındaki maçlar
Donau Linz 17:00 Neuhofen / Ried II Donau Linz - Neuhofen / Ried II takım karşılaştırması ve bahis analizi Donau Linz - Neuhofen / Ried II arasındaki maçlar
Grün Weiß Micheldorf 17:00 Union Edelweiß Grün Weiß Micheldorf - Union Edelweiß takım karşılaştırması ve bahis analizi Grün Weiß Micheldorf - Union Edelweiß arasındaki maçlar
Spittal 17:00 Eberstein Spittal - Eberstein takım karşılaştırması ve bahis analizi Spittal - Eberstein arasındaki maçlar
Ardagger 17:30 Kottingbrunn Ardagger - Kottingbrunn takım karşılaştırması ve bahis analizi Ardagger - Kottingbrunn arasındaki maçlar
Waidhofen / Thaya 17:30 Haitzendorf Waidhofen / Thaya - Haitzendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Waidhofen / Thaya - Haitzendorf arasındaki maçlar
Mannswörth 17:30 Ostbahn XI Mannswörth - Ostbahn XI takım karşılaştırması ve bahis analizi Mannswörth - Ostbahn XI arasındaki maçlar
Altenmarkt 18:00 Zell am See Altenmarkt - Zell am See takım karşılaştırması ve bahis analizi Altenmarkt - Zell am See arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Premier Ligi
Gorodeya 15:00 Neman Grodno Gorodeya - Neman Grodno takım karşılaştırması ve bahis analizi Gorodeya - Neman Grodno arasındaki maçlar
Krumkachy 16:00 Isloch Krumkachy - Isloch takım karşılaştırması ve bahis analizi Krumkachy - Isloch arasındaki maçlar
Vitebsk 17:00 BATE Vitebsk - BATE takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitebsk - BATE arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - Reserve League
Naftan Res. 13:00 Minsk Res. Naftan Res. - Minsk Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Naftan Res. - Minsk Res. arasındaki maçlar
Torpedo Zhodino Res. 14:00 Gomel Res. Torpedo Zhodino Res. - Gomel Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Torpedo Zhodino Res. - Gomel Res. arasındaki maçlar
Slutsk Res. 14:00 Slavia Res. Slutsk Res. - Slavia Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Slutsk Res. - Slavia Res. arasındaki maçlar
Bolivya - 1. Ligi
Petrolero Yacuiba 19:00 Real Potosí Petrolero Yacuiba - Real Potosí takım karşılaştırması ve bahis analizi Petrolero Yacuiba - Real Potosí arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
Criciuma 22:15 América Mineiro Criciuma - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Criciuma - América Mineiro arasındaki maçlar
Boa 23:30 Oeste Boa - Oeste takım karşılaştırması ve bahis analizi Boa - Oeste arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Joinville 22:00 Tupi Joinville - Tupi takım karşılaştırması ve bahis analizi Joinville - Tupi arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista Série B
EC São Bernardo 22:00 Guarulhos EC São Bernardo - Guarulhos takım karşılaştırması ve bahis analizi EC São Bernardo - Guarulhos arasındaki maçlar
Bulgaristan - Play-offs 1/2
Montana 14:45 Lokomotiv G. Oryahovitsa Montana - Lokomotiv G. Oryahovitsa takım karşılaştırması ve bahis analizi Montana - Lokomotiv G. Oryahovitsa arasındaki maçlar
Neftohimik 17:00 Slavia Sofia Neftohimik - Slavia Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi Neftohimik - Slavia Sofia arasındaki maçlar
Kamerun - 1. Ligi
Cotonsport 14:30 Unisport Bafang Cotonsport - Unisport Bafang takım karşılaştırması ve bahis analizi Cotonsport - Unisport Bafang arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
MS Guangzhou Evergrande 2 - 0 Chongqing Lifan Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan takım karşılaştırması ve bahis analizi Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan arasındaki maçlar
MS Guangzhou R&F 0 - 0 Shanghai Shenhua Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua takım karşılaştırması ve bahis analizi Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Patriotas Boyacá 3 - 1 Envigado Patriotas Boyacá - Envigado takım karşılaştırması ve bahis analizi Patriotas Boyacá - Envigado arasındaki maçlar
Kongo Cum. - Linafoot
V.Club 13:30 Don Bosco V.Club - Don Bosco takım karşılaştırması ve bahis analizi V.Club - Don Bosco arasındaki maçlar
Hırvatistan - 1. Ligi
Slaven Koprivnica 16:00 Hajduk Split Slaven Koprivnica - Hajduk Split takım karşılaştırması ve bahis analizi Slaven Koprivnica - Hajduk Split arasındaki maçlar
Cibalia 18:00 Lokomotiva Zagreb Cibalia - Lokomotiva Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Cibalia - Lokomotiva Zagreb arasındaki maçlar
Split 18:00 Osijek Split - Osijek takım karşılaştırması ve bahis analizi Split - Osijek arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
Hanácká 16:00 Slovácko II Hanácká - Slovácko II takım karşılaştırması ve bahis analizi Hanácká - Slovácko II arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
Sokol Čížová 16:30 Aritma Praha Sokol Čížová - Aritma Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol Čížová - Aritma Praha arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Fremad Valby 17:00 Tårnby Fremad Valby - Tårnby takım karşılaştırması ve bahis analizi Fremad Valby - Tårnby arasındaki maçlar
Dominik Cumhuriyeti - IV Liga Mayor
Atletico Pantoja 20:00 Moca Atletico Pantoja - Moca takım karşılaştırması ve bahis analizi Atletico Pantoja - Moca arasındaki maçlar
Ekvator - Serie A Ligi
Independiente E 21:00 Universidad Católica Independiente E - Universidad Católica takım karşılaştırması ve bahis analizi Independiente E - Universidad Católica arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
Aswan FC 16:00 Al Masry Aswan FC - Al Masry takım karşılaştırması ve bahis analizi Aswan FC - Al Masry arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
Vaprus II 14:00 Kuressaare II Vaprus II - Kuressaare II takım karşılaştırması ve bahis analizi Vaprus II - Kuressaare II arasındaki maçlar
Tulevik II 16:00 Viimsi JK II Tulevik II - Viimsi JK II takım karşılaştırması ve bahis analizi Tulevik II - Viimsi JK II arasındaki maçlar
Võru 16:00 Levadia III Võru - Levadia III takım karşılaştırması ve bahis analizi Võru - Levadia III arasındaki maçlar
Imavere Forss 16:00 Raplamaa Imavere Forss - Raplamaa takım karşılaştırması ve bahis analizi Imavere Forss - Raplamaa arasındaki maçlar
K-Järve JK Järve II 16:00 Tallinna Dünamo K-Järve JK Järve II - Tallinna Dünamo takım karşılaştırması ve bahis analizi K-Järve JK Järve II - Tallinna Dünamo arasındaki maçlar
Tõrva 16:00 Flora III Tõrva - Flora III takım karşılaştırması ve bahis analizi Tõrva - Flora III arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
NuPS 15:30 Tampere United NuPS - Tampere United takım karşılaştırması ve bahis analizi NuPS - Tampere United arasındaki maçlar
Finlandiya - Kolmonen
TiPS 15:00 PK-35 ry TiPS - PK-35 ry takım karşılaştırması ve bahis analizi TiPS - PK-35 ry arasındaki maçlar
ToTe 15:00 Spartak Helsinki ToTe - Spartak Helsinki takım karşılaştırması ve bahis analizi ToTe - Spartak Helsinki arasındaki maçlar
Sisu 16:00 Sporting Kristina Sisu - Sporting Kristina takım karşılaştırması ve bahis analizi Sisu - Sporting Kristina arasındaki maçlar
HJS Akatemia 16:00 PJK HJS Akatemia - PJK takım karşılaştırması ve bahis analizi HJS Akatemia - PJK arasındaki maçlar
NJS 16:00 MPS NJS - MPS takım karşılaştırması ve bahis analizi NJS - MPS arasındaki maçlar
JanPa 16:00 Loiske JanPa - Loiske takım karşılaştırması ve bahis analizi JanPa - Loiske arasındaki maçlar
ÅIFK 16:00 KaaPo ÅIFK - KaaPo takım karşılaştırması ve bahis analizi ÅIFK - KaaPo arasındaki maçlar
Kiisto 16:00 PeFF Kiisto - PeFF takım karşılaştırması ve bahis analizi Kiisto - PeFF arasındaki maçlar
PuiU Helsinki 16:15 Herto PuiU Helsinki - Herto takım karşılaştırması ve bahis analizi PuiU Helsinki - Herto arasındaki maçlar
Kontu 16:15 TuPS Kontu - TuPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Kontu - TuPS arasındaki maçlar
Espoon Tikka 17:00 Ponnistajat Espoon Tikka - Ponnistajat takım karşılaştırması ve bahis analizi Espoon Tikka - Ponnistajat arasındaki maçlar
Honka Akatemia 17:15 Ekenäs IF II Honka Akatemia - Ekenäs IF II takım karşılaştırması ve bahis analizi Honka Akatemia - Ekenäs IF II arasındaki maçlar
Makedonya - 2. Ligi
Vlazrimi Kičevo 14:30 Novaci Vlazrimi Kičevo - Novaci takım karşılaştırması ve bahis analizi Vlazrimi Kičevo - Novaci arasındaki maçlar
Gambiya - GFA League
Tallinding United 16:00 Bombada Tallinding United - Bombada takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinding United - Bombada arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
Eintracht Rheine 17:00 Hassel Eintracht Rheine - Hassel takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Rheine - Hassel arasındaki maçlar
Condor Hamburg 17:00 Osdorf Condor Hamburg - Osdorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Condor Hamburg - Osdorf arasındaki maçlar
Hennef 05 17:00 Rheinbach Hennef 05 - Rheinbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Hennef 05 - Rheinbach arasındaki maçlar
Brünninghausen 17:30 Ennepetal Brünninghausen - Ennepetal takım karşılaştırması ve bahis analizi Brünninghausen - Ennepetal arasındaki maçlar
Inde Hahn 18:00 Wegberg-Beeck Inde Hahn - Wegberg-Beeck takım karşılaştırması ve bahis analizi Inde Hahn - Wegberg-Beeck arasındaki maçlar
Almanya - Play-offs 2/3
Jahn Regensburg 16:00 1860 München Jahn Regensburg - 1860 München takım karşılaştırması ve bahis analizi Jahn Regensburg - 1860 München arasındaki maçlar
Macaristan - NB III
Videoton II 11:00 Veszprém Videoton II - Veszprém takım karşılaştırması ve bahis analizi Videoton II - Veszprém arasındaki maçlar
İzlanda - 1. Ligi
Fram 19:15 ÍR Fram - ÍR takım karşılaştırması ve bahis analizi Fram - ÍR arasındaki maçlar
Grótta 19:15 Thróttur Reykjavík Grótta - Thróttur Reykjavík takım karşılaştırması ve bahis analizi Grótta - Thróttur Reykjavík arasındaki maçlar
İzlanda - 2 Deild Karla
Höttur 19:15 Huginn Höttur - Huginn takım karşılaştırması ve bahis analizi Höttur - Huginn arasındaki maçlar
Vídir 19:15 KV Vídir - KV takım karşılaştırması ve bahis analizi Vídir - KV arasındaki maçlar
İzlanda - 3. Deild
KFG 21:00 Vængir Júpiters KFG - Vængir Júpiters takım karşılaştırması ve bahis analizi KFG - Vængir Júpiters arasındaki maçlar
İzlanda - 4. Deild
KB 20:00 Mídas KB - Mídas takım karşılaştırması ve bahis analizi KB - Mídas arasındaki maçlar
Hvíti riddarinn 20:00 Hörður Í. Hvíti riddarinn - Hörður Í. takım karşılaştırması ve bahis analizi Hvíti riddarinn - Hörður Í. arasındaki maçlar
İsrail - Play-offs 2/3
Kfar Kasem 13:00 Hapoel Nazareth Illit Kfar Kasem - Hapoel Nazareth Illit takım karşılaştırması ve bahis analizi Kfar Kasem - Hapoel Nazareth Illit arasındaki maçlar
İtalya - Serie B Ligi
Carpi 18:30 Frosinone Carpi - Frosinone takım karşılaştırması ve bahis analizi Carpi - Frosinone arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
Babīte 16:00 Liepāja Babīte - Liepāja takım karşılaştırması ve bahis analizi Babīte - Liepāja arasındaki maçlar
Litvanya - Kupa
Akmene 16:00 Koralas Akmene - Koralas takım karşılaştırması ve bahis analizi Akmene - Koralas arasındaki maçlar
Kėdainiai 16:30 Vilniaus Vytis Kėdainiai - Vilniaus Vytis takım karşılaştırması ve bahis analizi Kėdainiai - Vilniaus Vytis arasındaki maçlar
Macao - Primeira Divisão do Campeonato
CPK 13:00 Kei Lun CPK - Kei Lun takım karşılaştırması ve bahis analizi CPK - Kei Lun arasındaki maçlar
Maldivler - Dhiraagu Dhivehi League
Victory S.C. 11:00 United Victory Victory S.C. - United Victory takım karşılaştırması ve bahis analizi Victory S.C. - United Victory arasındaki maçlar
New Radiant 16:00 Green Streets New Radiant - Green Streets takım karşılaştırması ve bahis analizi New Radiant - Green Streets arasındaki maçlar
Meksika - Primera Division
MS Tigres UANL 2 - 2 Guadalajara Tigres UANL - Guadalajara takım karşılaştırması ve bahis analizi Tigres UANL - Guadalajara arasındaki maçlar
Moldova - Divizia A
Codru Lozova 14:00 Sfîntul Gheorghe Codru Lozova - Sfîntul Gheorghe takım karşılaştırması ve bahis analizi Codru Lozova - Sfîntul Gheorghe arasındaki maçlar
Zimbru II 14:00 Lilcora Zimbru II - Lilcora takım karşılaştırması ve bahis analizi Zimbru II - Lilcora arasındaki maçlar
Victoria Bardar 14:00 Edineţ Victoria Bardar - Edineţ takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Bardar - Edineţ arasındaki maçlar
Sparta Selemet 14:00 Sîngerei Sparta Selemet - Sîngerei takım karşılaştırması ve bahis analizi Sparta Selemet - Sîngerei arasındaki maçlar
Iskra 14:00 Sheriff II Iskra - Sheriff II takım karşılaştırması ve bahis analizi Iskra - Sheriff II arasındaki maçlar
Fas - GNEF 1
Raja Casablanca 16:00 Difaâ El Jadida Raja Casablanca - Difaâ El Jadida takım karşılaştırması ve bahis analizi Raja Casablanca - Difaâ El Jadida arasındaki maçlar
Kasba Tadla 16:00 KAC Kénitra Kasba Tadla - KAC Kénitra takım karşılaştırması ve bahis analizi Kasba Tadla - KAC Kénitra arasındaki maçlar
Olympic Safi 18:00 RSB Berkane Olympic Safi - RSB Berkane takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympic Safi - RSB Berkane arasındaki maçlar
Hassania Agadir 20:00 Chabab Rif Hoceima Hassania Agadir - Chabab Rif Hoceima takım karşılaştırması ve bahis analizi Hassania Agadir - Chabab Rif Hoceima arasındaki maçlar
Yeni Zelanda - Regional Leagues
Coastal Spirit 07:00 Western Coastal Spirit - Western takım karşılaştırması ve bahis analizi Coastal Spirit - Western arasındaki maçlar
Norveç - 3. Divisjon
Steinkjer 16:00 Molde II Steinkjer - Molde II takım karşılaştırması ve bahis analizi Steinkjer - Molde II arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
UTC Cajamarca 20:30 Juan Aurich UTC Cajamarca - Juan Aurich takım karşılaştırması ve bahis analizi UTC Cajamarca - Juan Aurich arasındaki maçlar
Polonya - III Liga
Avia Świdnik 15:00 Wierna Małogoszcz Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz takım karşılaştırması ve bahis analizi Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz arasındaki maçlar
Rekord Bielsko-Biała 15:00 Polkowice Rekord Bielsko-Biała - Polkowice takım karşılaştırması ve bahis analizi Rekord Bielsko-Biała - Polkowice arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - Premier Ligi
Drogheda United 18:45 Derry City Drogheda United - Derry City takım karşılaştırması ve bahis analizi Drogheda United - Derry City arasındaki maçlar
Cork City 18:45 Shamrock Rovers Cork City - Shamrock Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Cork City - Shamrock Rovers arasındaki maçlar
St. Patrick's Ath. 18:45 Dundalk St. Patrick's Ath. - Dundalk takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Patrick's Ath. - Dundalk arasındaki maçlar
Bray Wanderers 18:45 Sligo Rovers Bray Wanderers - Sligo Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Bray Wanderers - Sligo Rovers arasındaki maçlar
Galway 18:45 Bohemians Galway - Bohemians takım karşılaştırması ve bahis analizi Galway - Bohemians arasındaki maçlar
Finn Harps 19:00 Limerick Finn Harps - Limerick takım karşılaştırması ve bahis analizi Finn Harps - Limerick arasındaki maçlar
İrlanda Cumhuriyeti - 1. Ligi
Shelbourne 18:45 Cabinteely Shelbourne - Cabinteely takım karşılaştırması ve bahis analizi Shelbourne - Cabinteely arasındaki maçlar
Athlone Town 18:45 UCD Athlone Town - UCD takım karşılaştırması ve bahis analizi Athlone Town - UCD arasındaki maçlar
Romanya - 1. Ligi
Pandurii Târgu Jiu 17:30 Gaz Metan Mediaş Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş takım karşılaştırması ve bahis analizi Pandurii Târgu Jiu - Gaz Metan Mediaş arasındaki maçlar
Romanya - 3. Ligi
Unirea Dej 15:00 Oşorhei Unirea Dej - Oşorhei takım karşılaştırması ve bahis analizi Unirea Dej - Oşorhei arasındaki maçlar
Flacăra Moreni 15:00 Mioveni II Flacăra Moreni - Mioveni II takım karşılaştırması ve bahis analizi Flacăra Moreni - Mioveni II arasındaki maçlar
Arsenal Malu İpt Petrolistul Boldești Arsenal Malu - Petrolistul Boldești takım karşılaştırması ve bahis analizi Arsenal Malu - Petrolistul Boldești arasındaki maçlar
Olteniţa 15:00 Dinamo Bucureşti II Olteniţa - Dinamo Bucureşti II takım karşılaştırması ve bahis analizi Olteniţa - Dinamo Bucureşti II arasındaki maçlar
Metalosport Galaţi Ert SC Bacău Metalosport Galaţi - SC Bacău takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalosport Galaţi - SC Bacău arasındaki maçlar
Filiaşi İpt Urban Titu Filiaşi - Urban Titu takım karşılaştırması ve bahis analizi Filiaşi - Urban Titu arasındaki maçlar
Avântul Valea Mărului 15:00 Petrotub Roman Avântul Valea Mărului - Petrotub Roman takım karşılaştırması ve bahis analizi Avântul Valea Mărului - Petrotub Roman arasındaki maçlar
Viitorul II 15:00 Tunari Viitorul II - Tunari takım karşılaştırması ve bahis analizi Viitorul II - Tunari arasındaki maçlar
Viitorul Ulmeni 15:00 Metalurgistul Cugir Viitorul Ulmeni - Metalurgistul Cugir takım karşılaştırması ve bahis analizi Viitorul Ulmeni - Metalurgistul Cugir arasındaki maçlar
Performanța Ighiu 15:00 Millenium Giarmata Performanța Ighiu - Millenium Giarmata takım karşılaştırması ve bahis analizi Performanța Ighiu - Millenium Giarmata arasındaki maçlar
Voluntari II 15:00 Şirineaşa Voluntari II - Şirineaşa takım karşılaştırması ve bahis analizi Voluntari II - Şirineaşa arasındaki maçlar
Cetate Deva 15:00 Nuova Mama Mia Cetate Deva - Nuova Mama Mia takım karşılaştırması ve bahis analizi Cetate Deva - Nuova Mama Mia arasındaki maçlar
Axiopolis 15:00 Delta Dobrogea Axiopolis - Delta Dobrogea takım karşılaştırması ve bahis analizi Axiopolis - Delta Dobrogea arasındaki maçlar
UTA Bătrâna Doamnă II 15:00 Industria Galda UTA Bătrâna Doamnă II - Industria Galda takım karşılaştırması ve bahis analizi UTA Bătrâna Doamnă II - Industria Galda arasındaki maçlar
Gloria Lunca Teuz Cermei 15:00 Unirea Alba Iulia Gloria Lunca Teuz Cermei - Unirea Alba Iulia takım karşılaştırması ve bahis analizi Gloria Lunca Teuz Cermei - Unirea Alba Iulia arasındaki maçlar
Hermannstadt 15:00 Sănătatea Cluj Hermannstadt - Sănătatea Cluj takım karşılaştırması ve bahis analizi Hermannstadt - Sănătatea Cluj arasındaki maçlar
Astra II 15:00 Metaloglobus Astra II - Metaloglobus takım karşılaştırması ve bahis analizi Astra II - Metaloglobus arasındaki maçlar
Râşnov 15:00 Aerostar Bacău Râşnov - Aerostar Bacău takım karşılaştırması ve bahis analizi Râşnov - Aerostar Bacău arasındaki maçlar
Sporting Roşiori 15:00 Atletic Bradu Sporting Roşiori - Atletic Bradu takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Roşiori - Atletic Bradu arasındaki maçlar
Steaua Bucureşti II 15:00 Aninoasa Steaua Bucureşti II - Aninoasa takım karşılaştırması ve bahis analizi Steaua Bucureşti II - Aninoasa arasındaki maçlar
Unirea Slobozia 15:00 Viitorul Domneşti Unirea Slobozia - Viitorul Domneşti takım karşılaştırması ve bahis analizi Unirea Slobozia - Viitorul Domneşti arasındaki maçlar
Avântul Reghin 15:00 Iernut Avântul Reghin - Iernut takım karşılaştırması ve bahis analizi Avântul Reghin - Iernut arasındaki maçlar
Zalău 15:00 Târgu Mureş II Zalău - Târgu Mureş II takım karşılaştırması ve bahis analizi Zalău - Târgu Mureş II arasındaki maçlar
Alexandria 15:00 SCM Argeşul Piteşti Alexandria - SCM Argeşul Piteşti takım karşılaştırması ve bahis analizi Alexandria - SCM Argeşul Piteşti arasındaki maçlar
AFCM Reşiţa 15:00 ACS Poli Timişoara II AFCM Reşiţa - ACS Poli Timişoara II takım karşılaştırması ve bahis analizi AFCM Reşiţa - ACS Poli Timişoara II arasındaki maçlar
Odorheiu Secuiesc 15:00 Atletico Vaslui Odorheiu Secuiesc - Atletico Vaslui takım karşılaştırması ve bahis analizi Odorheiu Secuiesc - Atletico Vaslui arasındaki maçlar
Gaz Metan Mediaş II 15:00 Comuna Recea Gaz Metan Mediaş II - Comuna Recea takım karşılaştırması ve bahis analizi Gaz Metan Mediaş II - Comuna Recea arasındaki maçlar
Înfrăţirea Hărman 15:00 Paşcani Înfrăţirea Hărman - Paşcani takım karşılaştırması ve bahis analizi Înfrăţirea Hărman - Paşcani arasındaki maçlar
Podari İpt Concordia Chiajna II Podari - Concordia Chiajna II takım karşılaştırması ve bahis analizi Podari - Concordia Chiajna II arasındaki maçlar
Ripensia Timişoara 15:00 Pandurii Târgu Jiu II Ripensia Timişoara - Pandurii Târgu Jiu II takım karşılaştırması ve bahis analizi Ripensia Timişoara - Pandurii Târgu Jiu II arasındaki maçlar
Csikszereda 15:00 Ştiinţa Miroslava Csikszereda - Ştiinţa Miroslava takım karşılaştırması ve bahis analizi Csikszereda - Ştiinţa Miroslava arasındaki maçlar
Vulturii Lugoj 15:00 Naţional Sebiş Vulturii Lugoj - Naţional Sebiş takım karşılaştırması ve bahis analizi Vulturii Lugoj - Naţional Sebiş arasındaki maçlar
Sporting Lieşti 15:00 Râmnicu Sărat Sporting Lieşti - Râmnicu Sărat takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Lieşti - Râmnicu Sărat arasındaki maçlar
Gloria Popești-Leordeni 15:00 Înainte Modelu Gloria Popești-Leordeni - Înainte Modelu takım karşılaştırması ve bahis analizi Gloria Popești-Leordeni - Înainte Modelu arasındaki maçlar
Recolta Dorolţ 15:00 Unirea Jucu Recolta Dorolţ - Unirea Jucu takım karşılaştırması ve bahis analizi Recolta Dorolţ - Unirea Jucu arasındaki maçlar
Ruanda - National Soccer League
Musanze 13:30 Mukura Musanze - Mukura takım karşılaştırması ve bahis analizi Musanze - Mukura arasındaki maçlar
AS Kigali 13:30 Police AS Kigali - Police takım karşılaştırması ve bahis analizi AS Kigali - Police arasındaki maçlar
Marines 13:30 Kiyovu Sports Marines - Kiyovu Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi Marines - Kiyovu Sports arasındaki maçlar
Sunrise 13:30 Espoir Sunrise - Espoir  takım karşılaştırması ve bahis analizi Sunrise - Espoir  arasındaki maçlar
Pepiniere 13:30 Amagaju Pepiniere - Amagaju takım karşılaştırması ve bahis analizi Pepiniere - Amagaju arasındaki maçlar
Kirehe 13:30 Gicumbi Kirehe - Gicumbi takım karşılaştırması ve bahis analizi Kirehe - Gicumbi arasındaki maçlar
Singapur - S-League
MS Albirex Niigata S 8 - 0 Young Lions Albirex Niigata S - Young Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Albirex Niigata S - Young Lions arasındaki maçlar
MS Balestier Khalsa 0 - 1 Geylang International Balestier Khalsa - Geylang International takım karşılaştırması ve bahis analizi Balestier Khalsa - Geylang International arasındaki maçlar
Slovakya - I Liga
Fomat Martin 15:00 Dukla Fomat Martin - Dukla takım karşılaştırması ve bahis analizi Fomat Martin - Dukla arasındaki maçlar
Slovenya - 2. SNL
Triglav 15:00 Dob Triglav - Dob takım karşılaştırması ve bahis analizi Triglav - Dob arasındaki maçlar
Slovenya - 3. SNL
Šmarje pri Jelšah 15:00 Maribor II Šmarje pri Jelšah - Maribor II takım karşılaştırması ve bahis analizi Šmarje pri Jelšah - Maribor II arasındaki maçlar
Jevnica 16:00 Brinje-Grosuplje Jevnica - Brinje-Grosuplje takım karşılaştırması ve bahis analizi Jevnica - Brinje-Grosuplje arasındaki maçlar
Šencur 17:00 Zagorje Šencur - Zagorje takım karşılaştırması ve bahis analizi Šencur - Zagorje arasındaki maçlar
Güney Amerika - Libertadores Kupası
MS Estudiantes 1 - 0 Botafogo Estudiantes - Botafogo takım karşılaştırması ve bahis analizi Estudiantes - Botafogo arasındaki maçlar
MS Gremio 4 - 0 Zamora Gremio - Zamora takım karşılaştırması ve bahis analizi Gremio - Zamora arasındaki maçlar
MS Atlético Nacional 3 - 1 Barcelona Ekvator Atlético Nacional - Barcelona Ekvator takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Nacional - Barcelona Ekvator arasındaki maçlar
MS Guaraní 0 - 0 Deportes Iquique Guaraní - Deportes Iquique takım karşılaştırması ve bahis analizi Guaraní - Deportes Iquique arasındaki maçlar
İspanya - 2. Ligi
Levante 18:00 UCAM Murcia Levante - UCAM Murcia takım karşılaştırması ve bahis analizi Levante - UCAM Murcia arasındaki maçlar
Surinam - Hoofdklasse
Robin Hood 23:00 Nishan ’42 Robin Hood - Nishan ’42 takım karşılaştırması ve bahis analizi Robin Hood - Nishan ’42 arasındaki maçlar
İsviçre - 2. Liga Interregional
Servette II 18:30 Interstar Servette II - Interstar takım karşılaştırması ve bahis analizi Servette II - Interstar arasındaki maçlar
Castello 18:30 Vedeggio Calcio Castello - Vedeggio Calcio takım karşılaştırması ve bahis analizi Castello - Vedeggio Calcio arasındaki maçlar
Suriye - 1. Ligi
Hottin 19:30 Horriya Hottin - Horriya takım karşılaştırması ve bahis analizi Hottin - Horriya arasındaki maçlar
Al Ittihad 19:30 Jabala Al Ittihad - Jabala takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Ittihad - Jabala arasındaki maçlar
Jaish 19:30 Nawaeir Jaish - Nawaeir takım karşılaştırması ve bahis analizi Jaish - Nawaeir arasındaki maçlar
Karama 19:30 Wathbah Karama - Wathbah takım karşılaştırması ve bahis analizi Karama - Wathbah arasındaki maçlar
Shorta 19:30 Al Jazira Shorta - Al Jazira takım karşılaştırması ve bahis analizi Shorta - Al Jazira arasındaki maçlar
Taliya 19:30 Foutoua Taliya - Foutoua takım karşılaştırması ve bahis analizi Taliya - Foutoua arasındaki maçlar
Al Mohafaza 19:30 Al Wahda Al Mohafaza - Al Wahda takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Mohafaza - Al Wahda arasındaki maçlar
Ukrayna - Premier Ligi
Chornomorets 16:00 Zorya Chornomorets - Zorya takım karşılaştırması ve bahis analizi Chornomorets - Zorya arasındaki maçlar
Olimpik Donetsk 16:00 Oleksandria Olimpik Donetsk - Oleksandria takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpik Donetsk - Oleksandria arasındaki maçlar
Shakhtar Donetsk 16:30 Dinamo Kiev Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev takım karşılaştırması ve bahis analizi Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev arasındaki maçlar
Amerika - Major Ligi
MS Chicago Fire 2 - 1 Dallas Chicago Fire - Dallas takım karşılaştırması ve bahis analizi Chicago Fire - Dallas arasındaki maçlar
Toronto 23:00 Columbus Crew Toronto - Columbus Crew takım karşılaştırması ve bahis analizi Toronto - Columbus Crew arasındaki maçlar
Amerika - PDL
MS Mississippi Brilla 1 - 0 Brazos Valley Mississippi Brilla - Brazos Valley takım karşılaştırması ve bahis analizi Mississippi Brilla - Brazos Valley arasındaki maçlar
Chicago FC United 20:00 WSA Winnipeg Chicago FC United - WSA Winnipeg takım karşılaştırması ve bahis analizi Chicago FC United - WSA Winnipeg arasındaki maçlar
Evergreen 23:00 Lehigh Valley Utd. Sonic Evergreen - Lehigh Valley Utd. Sonic takım karşılaştırması ve bahis analizi Evergreen - Lehigh Valley Utd. Sonic arasındaki maçlar
Western Mass Pioneers 23:30 Portland Phoenix Western Mass Pioneers - Portland Phoenix takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Mass Pioneers - Portland Phoenix arasındaki maçlar
Boulder II 23:30 Tucson Boulder II - Tucson takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulder II - Tucson arasındaki maçlar
Özbekistan - Oliy Liga
Metalourg 12:45 Nasaf Metalourg - Nasaf takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalourg - Nasaf arasındaki maçlar
Dinamo Samarqand 13:00 Qizilqum Dinamo Samarqand - Qizilqum takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinamo Samarqand - Qizilqum arasındaki maçlar
Kokand-1912 13:00 Buxoro Kokand-1912 - Buxoro takım karşılaştırması ve bahis analizi Kokand-1912 - Buxoro arasındaki maçlar
Mash'al 13:30 Obod Mash'al - Obod takım karşılaştırması ve bahis analizi Mash'al - Obod arasındaki maçlar
Pakhtakor 14:00 Sogdiana Pakhtakor - Sogdiana takım karşılaştırması ve bahis analizi Pakhtakor - Sogdiana arasındaki maçlar
Vanuatu - Premia Divisen
Mauwia 04:00 Erakor Golden Star Mauwia - Erakor Golden Star takım karşılaştırması ve bahis analizi Mauwia - Erakor Golden Star arasındaki maçlar
Venezuela - 1. Ligi
Caracas 19:00 Deportivo Anzoátegui Caracas - Deportivo Anzoátegui takım karşılaştırması ve bahis analizi Caracas - Deportivo Anzoátegui arasındaki maçlar
Dünya - Other Competition Matches
Abahani İpt Brothers Union Abahani - Brothers Union takım karşılaştırması ve bahis analizi Abahani - Brothers Union arasındaki maçlar
Maghreb Fès 13:00 AS Salé Maghreb Fès - AS Salé takım karşılaştırması ve bahis analizi Maghreb Fès - AS Salé arasındaki maçlar
KCCA 13:00 Express KCCA - Express takım karşılaştırması ve bahis analizi KCCA - Express arasındaki maçlar
PWD 14:30 Renaissance PWD - Renaissance takım karşılaştırması ve bahis analizi PWD - Renaissance arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
MS Kitchee 1 - 4 Tottenham Kitchee - Tottenham takım karşılaştırması ve bahis analizi Kitchee - Tottenham arasındaki maçlar
Nuova Sangiorgese 15:00 Ascoli Nuova Sangiorgese - Ascoli takım karşılaştırması ve bahis analizi Nuova Sangiorgese - Ascoli arasındaki maçlar
Falkensee-Finkenkrug 15:30 Hertha Berlin Falkensee-Finkenkrug - Hertha Berlin takım karşılaştırması ve bahis analizi Falkensee-Finkenkrug - Hertha Berlin arasındaki maçlar
Eintracht Niesky 16:30 Dynamo Dresden Eintracht Niesky - Dynamo Dresden takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Niesky - Dynamo Dresden arasındaki maçlar